Lasīšanas ilgums: < 1 minūte

Brisele, 26 augusts.  2. un 3. septembrī Rīgā notiks lielākās un ietekmīgākās Eiropas Parlamenta politiskās grupas – Eiropas Tautas partijas, Kristīgo demokrātu  sanāksme “Driving recovery: solutions for Latvia, solutions for Europe” (Virzot attīstību: risinājumi Latvijai, risinājumi Eiropai).

Pasākumā diskutēs par ekonomiskās krīzes sekām, un ko Eiropa var mācīties no Latvijas pieredzes krīzes pārvarēšana un ekonomikas stabilizēšanā. Paredzams, ka šajā sanāksmē piedalīsies vadošie Eiropas Tautas partijas grupas deputāti, Eiropas Savienības enerģētikas komisārs Ginters Otingers, Attīstības komisārs Andris Piebalgs, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, ekonomikas ministrs Artis Kampars, Vienotības priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis un līdzpriekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Latvijas eiroparlamentārieši  – Sandra Kalniete, Krišjānis Kariņš un Inese Vaidere, kā arī eksperti un ekonomikas analītiķi.

Patlaban Eiropas Tautas partijas grupa ir lielākais un ietekmīgākais politiskas spēks Eiropas Parlamentā (265 no 736 deputātiem).  Latviju šajā politiskajā grupā pārstāv deputāti Krišjānis Kariņš, Inese Vaidere  un Sandra Kalniete. Eiropas Tautas partijas grupas priekšsēdētājs ir Džozefs Dauls.

Eiropas Tautas partijas grupas sanāksme notiks viesnīcā  Radisson Blue Daugava, Kuģu ielā 24. Sanāksme ir atvērta masu mediju pārstāvjiem!